Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 22

Текст:

(Чотирнадцята сесія)

від                      2021 року                                                                                №

Про внесення змін до рішення Сновидовицької сільської ради

від 23 червня 2020 року № 819

«Про надання дозволу на складання

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

Розглянувши заяву КОРОЛЬКОВОЇ Н.А., у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Сновидовицької сільської ради від 23 червня 2020 року № 819 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», а саме: у пункті 1 слово «рілля» замінити на слово «сіножаті», в преамбулі рішення та пунктах 1 та 2 слово «Адамівна» замінити на слово «Анатоліївна».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ