Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

(Шістнадцята сесія)

від                      2021 року                                                                                №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 06 серпня 2021 року № 1361
«Про надання дозволу на складання технічної
документації із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) у спільну сумісну власність
НЕСТЕРЧУК Людмилі Павлівні КИРИЛОВЦЮ
Василю Павловичу КИРИЛОВЕЦЬ Надії
Максимівні КИРИЛОВЦЮ Максиму Петровичу
із земель колишнього КСП «Колос»»

Розглянувши клопотання громадянки НЕСТЕРЧУК Л.П., у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 06 серпня 2021 року № 1361 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність НЕСТЕРЧУК Людмилі Павлівні КИРИЛОВЦЮ Василю Павловичу КИРИЛОВЕЦЬ Надії Максимівні КИРИЛОВЦЮ Максиму Петровичу із земель колишнього КСП «Колос»», а саме: у назві рішення та пункті 1 слова             «у спільну сумісну власність» замінити на слова «у спільну часткову власність».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ