Доповідачі:

Рябущиць Ігор Миколайович

XIV

Вид:

В цілому (2/3 від складу ради)

Номер:

Дата реєстрації:

Проголосовано:

08.10.2021 12:20:12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 215

Текст:

(Чотирнадцята сесія)

від _________________ 2021 року                                                                №

Про надання дозволу ПАВЛУШЕНКО А.М.

на складання проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

в с. Біловіж, вул. Незалежності

Розглянувши заяву громадянки ПАВЛУШЕНКО А.М. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,  відповідно до статей 12, 33, 118, 125, 126  Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці ПАВЛУШЕНКО Аліні Миколаївні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  0,25 га в с. Біловіж, вул. Незалежності, за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.

2. В проектній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, ПАВЛУШЕНКО А.М. замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в порядку, визначеному законодавством.

3. ПАВЛУШЕНКО А.М. подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на затвердження в селищну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ