Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу у постійне користування земельних ділянок закладам освіти

(Сімнадцята сесія)

від ____ грудня 2021 року                                                                      №

Про передачу у постійне користування
земельних ділянок закладам освіти

На підставі статей 12, 92, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Передати у постійне користування закладам освіти Рокитнівської селищної ради земельні ділянки з цільовим призначенням 03.02 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти згідно з додатком.

2. Керівникам закладів освіти Рокитнівської селищної ради оформити речове право на земельні ділянки в порядку, визначеному законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА); з питань комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ