Прийнятий в цілому

Проголосовано:

В цілому

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2090
Про надання згоди КНП «РОКИТНІВСЬКА БЛІЛ» на придбання санітарного автомобіля класу «А»

(Сімнадцята  сесія)

від 10 грудня 2021 року                                                                    № 2090

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання КНП «РОКИТНІВСЬКА БЛІЛ» від 16.11.2021 №1088, з метою забезпечення якісною та своєчасною медичною допомогою жителів громади в медичних закладах спеціалізованого рівня, враховуючи значний знос наявного автопарку вказаного закладу охорони здоров’я (вичерпання ресурсу більшості автомобілів), селищна рада

1. Надати згоду КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (далі - КНП «РОКИТНІВСЬКА БЛІЛ») на придбання ним санітарного автомобіля класу «А».
2. Головному лікарю КНП «РОКИТНІВСЬКА БЛІЛ» Олегу КОСТЮКУ забезпечити проведення закупівлі з дотриманням Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ