(Вісімнадцята сесія)

від 24 грудня 2021 року                                                                                    № 2340

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 10 вересня 2021 року № 1560
«Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго»
на складання проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в оренду в с. Буда»

Відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 10 вересня 2021 року № 1560 «Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Буда», а саме:  в пункті 1 «ЩТП» замінити «ТП».
    2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ