Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

(Вісімнадцята сесія)

від 24 грудня 2021 року                                                                         №

Про повторний розгляд рішення
Рокитнівської селищної ради від 10 грудня
2021 року № 2082 «Про встановлення вартості
харчування дітей та розміру плати для батьків
в закладах дошкільної освіти на 2022 рік»

Керуючись частиною 4 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження селищного голови від 13 грудня 2021 року № 141 «Про зупинення рішення селищної ради від 10.12.2021 року № 2082 «Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків в закладах дошкільної освіти на 2022 рік», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Прийняти зауваження Рокитнівського селищного голови до рішення Рокитнівської селищної ради від 10 грудня 2021 року № 2082 «Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків в закладах дошкільної освіти на 2022 рік».
2. Скасувати рішення Рокитнівської селищної ради від 10 грудня 2021 року № 2082 «Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків в закладах дошкільної освіти на 2022 рік».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ); з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ