XVII

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2097
Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами с. Рокитне

(Сімнадцята сесія)

від 10  грудня  2021 року                                                                        № 2097

Про включення до переліку земельних ділянок,
право оренди яких підлягає продажу на конкурентних
засадах (земельних торгах), та надання дозволу
на розроблення проєкту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки за межами с. Рокитне

Відповідно до статей  12, 20, 79-1, 134- 136 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельну ділянку площею 9,722 га, кадастровий номер 5625085600:03:008:0097, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Рокитне.
  2. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею – 9,722 га, кадастровий номер 5625085600:03:008:0097, в оренду терміном на 7 років, шляхом продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Рокитне.
  3. Рокитнівській селищній раді в проектній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в порядку, визначеному законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ