XIX

(Дев’ятнадцята сесія)

від 28 січня 2022 року                                                                                     № 2436

Про передачу земельної ділянки
у власність громадянці
ВЕЖИЧАНІН Марії Степанівні по вул. Шевченка, 7 в с. Томашгород

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці    ВЕЖИЧАНІН М.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці    ВЕЖИЧАНІН М.С. площею 0,2122 га, кадастровий номер 5625087400:01:003:0057 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 7 в    с. Томашгород.
        2. Передати у власність громадянці ВЕЖИЧАНІН Марії Степанівні (ідентифікаційний номер *********) земельну ділянку площею 0,2122 га, кадастровий номер 5625087400:01:003:0057, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у її користуванні по вул. Шевченка, 7 в           с. Томашгород.
        3. ВЕЖИЧАНІН М.С. оформити документ, що посвідчує  право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ