(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    № 822

Про передачу земельної ділянки
у власність Яцкевичу І.І.
в с. Єльне по вул. Ковпака, 1

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Яцкевичу І.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Яцкевичу І.І. площею 0,2500 га, кадастровий номер 5625087400:03:003:0018, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в                  с. Єльне по вул. Ковпака, 1.
  2. Передати у власність громадянину Яцкевичу Івану Івановичу (-) земельну ділянку площею 0,2500 га, кадастровий номер 5625087400:03:003:0018, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у його користуванні та віднести до категорії земель житлової та громадської забудови, в тому числі забудовані землі – 0,2500 га, з них малоповерхова забудова –  0,2500 га, в с. Єльне по вул. Ковпака, 1.
  3. Яцкевичу І.І. оформити документ на право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ