(Дев’ятнадцята сесія)

від 28 січня 2022 року                                                                                       № 2520

Про скасування рішення Томашгородської  сільської ради від 21.02.2020 №871 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність жителю с. Томашгород Літвинчук Дмитру Геннадійовичу»

Розглянувши заяву Літвинчука Д.Г., керуючись статтею 12, 116 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Скасувати рішення Томашгородської сільської ради від 21.02.2020 №871 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність жителю с. Томашгород Літвинчук Дмитру Геннадійовичу».
         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ