Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 24.12.2021 №2325 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці КОЛЕСНИК Софії Юріївні по вул. Партизанська, 19а в смт Рокитне»

(Дев’ятнадцята сесія)

від __________________ 2022 року                                                    №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради
в смт Рокитне»

Керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виявленням технічної помилки, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 24.12.2021 №2325 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці КОЛЕСНИК Софії Юріївні по вул. Партизанська, 19а в смт Рокитне», а саме: у пункті 2 даного рішення слово “Світлані” замінити на слово “Софії”.
         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ