Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 143

Текст:

(Сімнадцята сесія)

від _________________ 2021 року                                                                №

Про надання дозволу Чоловічому

монастирю на честь Ікони Божої Матері

«Живоносне джерело» Сарненської

єпархії УПЦ с. Масевичі на складання

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

в с. Масевичі

Розглянувши клопотання Чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Сарненської єпархії УПЦ с. Масевичі про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  відповідно до статей 12, 92, 125, 126  Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл Чоловічому монастирю на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Сарненської єпархії УПЦ с. Масевичі на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с. Масевичі площею  0,80 га   за рахунок земель що перебувають у постійному користуванні Чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Сарненської єпархії УПЦ с. Масевичі.

2. В проектній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, Чоловічому монастирю на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Сарненської єпархії УПЦ с. Масевичі замовити виготовлення технічної документації із землеустрою в порядку, визначеному законодавством.

3. Чоловічому монастирю на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Сарненської єпархії УПЦ подати технічну документацію із землеустрою на затвердження в селищну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ