(Двадцята сесія)

від                              2022 року                                                                 №

Про надання дозволу громадянину
ЛОБАЧУ Анатолію Васильовичу
на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки
по вул. Журавлинна (Кузнєцова), 9
в с. Масевичі

Розглянувши заяву громадянина ЛОБАЧА А.В. про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, підтверджуючі документи,  відповідно до статей 12, 120, 122, 125, 126, 127 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл  громадянину ЛОБАЧУ Анатолію Васильовичу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею   0,3096 га, кадастровий номер 5625085000:03:002:0213 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по              вул.  Журавлинна (Кузнєцова), 9  в с. Масевичі.
       2. Звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею  0,3096 га, кадастровий номер 5625085000:03:002:0213 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, подати на затвердження в селищну раду.
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ