Прийнятий в цілому

Дата прийняття:

Галузь:

Земельні ресурси

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2745
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ОПАЛЬКО Наталії Петрівні по вул. Гагаріна, 21б в с. Томашгород

(Двадцята сесія)

від 18 лютого 2022 року                                                                                                      № 2745

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

ОПАЛЬКО Наталії Петрівні по
вул. Гагаріна, 21б в с. Томашгород

Розглянувши заяву ОПАЛЬКО Н.П.,  звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки,  керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  проведеною підготовкою до продажу, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити результати експертної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована в межах с. Томашгород по вул. Гагаріна, 21б, площею 0,0050 га, кадастровий номер 5625087400:01:001:0293 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, оціночною вартістю 2532 (дві тисячі п’ятсот тридцять дві) гривні, виконану   ТОВ         «Нива-Експерт»  21.12.2021 року.
2. Затвердити наступні умови укладання договору купівлі-продажу:
   2.1. Ціна продажу земельної ділянки, що розташована в с. Томашгород по                     вул. Гагаріна, 21б, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі становить 2532 (дві тисячі п’ятсот тридцять дві) гривні.  Кошти від продажу землі перерахувати на рахунок Рокитнівської селищної ради UA568999980314181941000017529, банк Казначейство України (ел. адм. подат.), одержувач ГУК у Рівн.обл/Рокитн.сел.тг/33010100, ЗКПО 38012494.
              2.2. Покупець ОПАЛЬКО Н.П. зобов’язаний сплатити повну суму що становить 2532 (дві тисячі п’ятсот тридцять дві) гривні до 01 квітня 2022 року.
           3. Попередити покупця ОПАЛЬКО Н.П., що при несвоєчасній сплаті коштів за купівлю земельної ділянки згідно даного рішення, він несе майнову відповідальність у вигляді сплати пені в розмірі 0,3 % від вартості даної земельної ділянки за кожний день простроченої плати.
 4. Зобов’язати покупця ОПАЛЬКО Н.П. укласти з селищною радою договір купівлі-продажу земельної ділянки та дозволити видати документ на право власності на земельну ділянку після повної сплати грошових коштів відповідно до п.2.2. даного рішення.
          5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ