(Двадцять _________ сесія)

від ____________ 2022 року                                                                    № ____

Про перейменування назви
вулиці в с. Дерть

Керуючись пунктом 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про географічні назви», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради,  селищна рада

1 Перейменувати вулицю Чапаєва на вулицю Молодіжна в с. Дерть  Рокитнівської селищної територіальної громади Сарненського району Рівненської області без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.
2. Рокитнівському селищному голові Григорію ТАРГОНСЬКОМУ звернутися до Рівненської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» з проханням внести зміни до словника вулиць єдиного державного реєстру.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ