XXVIII

(Двадцять восьма сесія)

від  09 вересня 2022 року                                                                                      № 2945

Про перегляд розміру орендної плати
за земельну ділянку для розміщення
та експлуатації основних, підсобних
і допоміжних будівель та споруд
підприємствами, що пов’язані з
користуванням надрами
ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР»
за межами населених пунктів на
території Рокитнівської селищної ради

Розглянувши клопотання ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» від 04.07.2022 № 102, відповідно до  статей 21, 23 Закону України «Про оренду землі», статей 12, 93, 124 Земельного кодексу України, статті 288 Податкового кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Переглянути розмір орендної плати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» за земельну ділянку загальною площею 18,3692 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0115 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населених пунктів на території Рокитнівської селищної ради, яка передана в оренду шляхом укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 11 березня 2010 року №041059700002.
2.  Річну орендну плату за земельну ділянку встановити в розмірі 2 відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на період дії воєнного стану.
3. Право оренди земельної ділянки посвідчити договорами оренди землі.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ