Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 149

Текст:

(Дев’ятнадцята сесія)

від                    2022 року                                                                      №

Про передачу у постійне користування

земельних ділянок

КНП «Рокитнівський ЦПМСД» Рокитнівської селищної ради

Розглянувши клопотання КНП «Рокитнівський ЦПМСД», керуючись статтями 12, 92, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Передати у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Рокитнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської селищної ради земельні ділянки з цільовим призначенням 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, згідно додатку.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Рокитнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської селищної ради посвідчити право постійного користування на земельні ділянки в порядку, визначеному законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА); та комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 20.1. Додаток передача постійне користування.pdf Переглянути