Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання дозволу Кулакевич Г.О. на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

(Дев’ята сесія)

від                                2021 року                                                              № _____

Про надання дозволу Кулакевич Г.О.
на складання технічної документації
із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву Кулакевич Галини Олексіївни, жительки с. Більськ, керуючись статями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл громадянці Кулакевич Галині Олексіївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно з проєктом землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на землях колективної власності колишнього КСП «Україна» (рілля – масив № 6, ділянка № 58, орієнтовною площею – 0,51 га; сіножаті – масив № 52, ділянка № 56, орієнтовною площею – 0,49 га; пасовища – масив № 8, ділянка № 56, орієнтовною площею – 0,26 га), які розміщені на території Рокитнівської селищної ради, за межами населеного пункту с. Більськ, для ведення особистого селянського господарства.
  2. Замовити Кулакевич Г.О. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в порядку, визначеному законодавством.
  3. Коханевич Г.О. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), подати на затвердження до селищної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ