(Тридцята сесія)

04 листопада 2022 року                                                                  № 2957

Про визнання таким, що втратило
чинність, рішення Рокитнівської
селищної ради від  28 лютого 2022 року
№ 2755 «Про встановлення заборони  продажу пива
(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв,
вин столових суб′єктами господарювання в межах
Рокитнівської селищної територіальної громади»

Враховуючи рішення Ради оборони Рівненщини від 13 жовтня 2022 року, яким скасовано Наказ голови Рівненської обласної військової адміністрації від 13 квітня 2022 року № 119 «Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі», з метою наповнення бюджету усіма законними способами, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рокитнівської селищної ради від 28 лютого 2022 року № 2755 «Про встановлення заборони  продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб′єктами господарювання в межах Рокитнівської селищної територіальної громади».
2. Копію рішення надіслати до Відділення поліції № 2 Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО), з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ