Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 225

Текст:

Двадцята сесія

18 лютого 2022 року                                                                                № ___

Про надання згоди КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція системи киснепостачання лікувального корпусу  КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по  вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рівненської області»

Враховуючи лист КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» №166 від 09.02.2022р., керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Надати згоду КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція системи киснепостачання лікувального корпусу  КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по  вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рівненської області»

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ