Вид:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2547
Про надання згоди КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція системи киснепостачання лікувального корпусу КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рівненської області»

(Двадцята сесія)

від 18 лютого 2022 року                                                                    № 2547

вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рівненської області»

Враховуючи лист КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» №166 від 09.02.2022, керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Надати згоду КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція системи киснепостачання лікувального корпусу КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рівненської області».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ