(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    № 893

Про надання дозволу Ковальчук Г.М. на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом викупу у власність в
смт. Рокитне по вул. І. Франка, 30

Розглянувши заяву Ковальчук Г.М., додаткові документи, керуючись статтями 12, 83 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Відмовити громадянці Ковальчук Ганні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом викупу у власність орієнтовною площею 0,03 га для обслуговування об’єктів інженерної інфраструктури (для обслуговування існуючої каналізації) в смт. Рокитне по вул. І. Франка, 30, оскільки дана  земельна ділянка належить до земель загального користування (вул. І. Франка).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ