(Тридцять друга сесія)

Про включення до переліку
земельної ділянки комунальної
власності, яка підлягає продажу
на земельних торгах по вул. Джерельна
в смт Рокитне на території
Рокитнівської селищної ради

З метою виконання завдань по наповненню бюджету Рокитнівської селищної ради, відповідно до статей 12, 79-1, 93, 122, 123, 135, 136, 137, 138, 139 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Включити до переліку земельну ділянку для продажу права власності на неї на земельних торгах,  згідно з додатком.
2.  Надати дозвіл на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 даного рішення.
3. Укласти договір на підготовку лоту до продажу права власності земельної ділянки на земельних торгах, зазначеної у пункті 1 даного рішення.
4.  Фінансування з підготовки земельного лоту до земельних торгів покласти на виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням йому витрат за рахунок коштiв, що сплачуються покупцем лоту.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ