XXXIII

Внесено зміни згідно рішення від 15.11.2023 №3835

(Тридцять третя сесія)

23 грудня 2022  року                                                                            № 3054

Про затвердження структури
КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО
ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА
БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ
ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
(нова редакція)

Розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 06.12.2022 № 1185, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити структуру КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ в новій редакції, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рокитнівської селищної ради від 20.05.2022 № 2875 «Про затвердження структури Комунального некомерційного підприємства «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Рокитнівської селищної ради».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ