Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 100

Текст:

(Двадцята сесія)

від                                  2022 року                                                        №

Про надання дозволу на складання

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

громадянину УСАЧУ Олександру

Валерійовичу за межами населеного

пункту с. Нетреба

Розглянувши заяву громадянина УСАЧА О.В. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,  відповідно до статей 12, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину УСАЧУ Олександру Валерійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,50 га  за межами           населеного пункту с. Нетреба  на території Рокитнівської  селищної ради.

2. Громадянину УСАЧУ О.В. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в порядку, визначеному законодавством.

3. Громадянину УСАЧУ О.В.  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до селищної ради.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ