(Тридцять шоста сесія)

10 лютого 2023 року                                                                                                                                                № 3286

Про надання дозволу на складання
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)
ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ»,
із земель колишнього КСП «Світанок»

Розглянувши клопотання ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ», відповідно до статей 12, 93, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв)», Закону України «Про оренду землі», статей 25, 55 Закону України «Про землеустрій», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Схеми розподілу земель колективної власності на земельні частки (паї) КСП «Світанок», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОКИТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ», за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв), із земель колишньої колективної власності КСП «Світанок» з подальшою їх передачею в оренду терміном на 10 (десять) років або до дня державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку (залежно від обставини, яка настане першою) для ведення особистого селянського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Рокитнівської селищної ради, орієнтовною площею 103,51 га згідно з додатком.
2. ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ» у місячний термін укласти із землевпорядною організацією договір на розроблення технічної документації із землеустрою.
3. Фінансування робіт із розробки технічної документації із землеустрою покласти на ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ».
4. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати на затвердження до селищної ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ