(_______  сесія)

від _____________2021 року                                                                   № ______

Про затвердженняПрограми

з охорони та збереження пам’яток

культурної спадщини Рокитнівської

селищної ради на 2021-2023 роки

Керуючисьпідпунктом 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Законом України «Про охорону культурної спадщини», з метою розвитку і збереження історико-культурного середовища Рокитнівської селищної ради та раціонального використання нерухомих об’єктів культурної спадщини селищна рада

вирішила:

1. Затвердити  Програму  з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Рокитнівської  селищної ради на 2021-2023 роки (далі – Програма ), що додається.

1. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити видатки  на реалізацію заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.

1. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні  комісії селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.); з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.).

Селищний голова                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ