Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 653
Про затвердження Програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Рокитнівської селищної ради на 2021-2023 роки.

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                   № 653

Про затвердження Програми

з охорони та збереження пам’яток

культурної спадщини Рокитнівської

селищної ради на 2021-2023 роки

Керуючись підпунктом 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Законом України «Про охорону культурної спадщини», з метою розвитку і збереження історико-культурного середовища Рокитнівської селищної ради та раціонального використання нерухомих об’єктів культурної спадщини селищна рада

вирішила:

1. Затвердити  Програму з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Рокитнівської селищної ради на 2021-2023 роки (далі – Програма ), що додається.

1. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити видатки  на реалізацію заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.

1. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні  комісії селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.); з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.).

Селищний голова                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 653.1. Дод. Програма збереження пам яток.pdf Переглянути
2 653.2. заходи з реалізації програми по охороні культурної спадщини.pdf Переглянути