Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 654
Про Програму розвитку культури в Рокитнівській селищній раді на 2021-2022 роки.

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                   № 654

Про Програму розвитку культури  в Рокитнівській селищній раді на
2021-2022 роки

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки  і бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини», з метою підтримки рівня розвитку культурної інфраструктури, належного задоволення культурних та духовних потреб мешканців громади, селищна рада
вирішила:
  1. Затвердити Програму розвитку культури в Рокитнівській селищній раді на 2021-2022 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Відділу культури і туризму Рокитнівської селищної ради забезпечити організацію та виконання заходів Програми.
  3. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити видатки на реалізацію заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
  4. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні  комісії селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.); з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 654.1. Дод. Програма розв. культури.pdf Переглянути
2 654.2. Дод. до Програми-Заходи.pdf Переглянути