XXV

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 89

Текст:

(Двадцять п’ята сесія)

від                                        2022 року                                                    №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 28.01.2022 №2450 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці НИЧИПОРЧУК Галині Олексіївні по вул. 17 Вересня, 52 в  смт Рокитне»

Керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виявленням технічних помилок, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 28.01.2022 №2450 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці НИЧИПОРЧУК Галині Олексіївні по вул. 17 Вересня, 52 в  смт Рокитне», а саме: у назві та пункті 2 даного рішення слово  “Галині” замінити на слово “Ганні”.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ