(                      сесія)

від                              2021 року                                                                   № ______

Про передачу майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади з балансу відділу культури, молоді та спорту Рокитнівської районної державної адміністрації  на баланс відділу культури і туризму Рокитнівської селищної ради
            З метою забезпечення належного фінансування і утримання клубних закладів, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України,   статей 26, 60,  п.6-1 Розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада
вирішила:

1. Передати майно комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, а саме приміщення клубних закладів,  земельні ділянки під ними з  основними засобами, необоротними матеріальними активами з  балансу  відділу культури, молоді та спорту Рокитнівської районної державної адміністрації  на баланс  відділу культури і туризму Рокитнівської селищної ради згідно з додатками 1, 2, 3 до даного рішення.

1. Створити комісії з приймання-передачі майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, згідно з додатками 4, 5, 6.

Комісії з приймання-передачі подати акти приймання-передачі майна на затвердження селищному голові у  місячний термін.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ