Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 662
Про затвердження у новій редакції Положення про КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                           № 662

Про затвердження у новій редакції
Положення про КОМУНАЛЬНУ
УСТАНОВУ «ЦЕНТР НАДАННЯ
 СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи рішення Рокитнівської селищної ради від 07 грудня 2020 року № 24         «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Рокитнівської селищної ради, керуючись статтею 26 Закону України                 «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Затвердити Положення про КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у новій редакції (додається).
  2. Доручити тимчасово виконуючому обов`язки директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Григор`євій Валентині Миколаївні подати положення, затверджене у новій редакції відповідно до пункту 1 цього рішення, на державну реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати необхідні документи для внесення змін щодо юридичної особи у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 662.1Положення про центр (нова редакція)04.06.2021.pdf Переглянути