(Тридцять сьома сесія)

____________________ 2023 року                                                              № ____

Про внесення змін щодо відомостей
про ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ,
ОХОРОНИ ЗДОРОВ
Я ТА У СПРАВАХ  ДІТЕЙ
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Положення в новій редакції

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ,  ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА У СПРАВАХ  ДІТЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від __.03.2023   № ____, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА У СПРАВАХ ДІТЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (код ЄДРПОУ 43915053) з: 34200, Україна, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 15 на: 34200, Україна, Рівненська область, Сарненський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13.
2. Внести зміни до Положення про ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА У СПРАВАХ ДІТЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 24.12.2020 № 35, затвердивши його в новій редакції, що додається.
3. Начальнику ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА У СПРАВАХ ДІТЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (Оксана КУЛАКЕВИЧ) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ