XXXVII

(Тридцять сьома сесія)

07 квітня 2023 року                                                                          № 3311

Про звіт щодо виконання Програми економічного
та соціального розвитку Рокитнівської
селищної територіальної громади на
2022-2024 роки за 2022 рік

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Рокитнівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки за 2022 рік, селищна рада

1. Звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Рокитнівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 2539, за 2022 рік взяти до відома (звіт додається).
2. Виконавчим органам Рокитнівської селищної ради забезпечити виконання завдань та заходів Програми економічного та соціального розвитку Рокитнівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки за відповідними напрямками та всебічно сприяти покращенню економічного та соціального розвитку територіальної громади.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ