XXVIII

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2919
Про надання згоди на прийняття з державної в комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади захисної споруди цивільного захисту - протирадіаційного укриття

(Двадцять восьма сесія)

від 09 вересня 2022 року                                                                  № 2919

Про надання згоди на прийняття з державної в комунальну власність
Рокитнівської селищної територіальної громади
захисної споруди цивільного захисту - протирадіаційного укриття

Відповідно до Законів України «Про передачу об’єктів права державної власності», «Про управління об’єктами державної власності», «Про правовий режим воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022, розглянувши лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях від 14 березня 2022 року № 05-03-0770 про прийняття з державної в комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади захисної споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття, керуючись пунктом 51 частини 1 статті 26, частинами 1, 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати згоду на прийняття з державної в комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади захисної споруди цивільного захисту – протирадіаційне укриття, обліковий № 66725, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1311509256250, загальна площа 75,3 кв.м. за адресою: вул. Меліораторів, 6, смт Рокитне, Сарненський район, Рівненська область.
2. Створити комісію з прийняття в комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади , згідно з додатком.
3. Передачу оформити актом приймання-передачі, який подати на затвердження Рокитнівському селищному голові.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово- комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                          Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської селищної ради
від 09 вересня 2022 року № 2919

Склад комісії
з прийняття в комунальну власність Рокитнівської селищної
 територіальної громади захисної споруди цивільного
захисту – протирадіаційне укриття

1. МАРИНИЧ Сергій Антонович – заступник Рокитнівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії.

2. ФРАНЧУК Анатолій Олегович – начальник відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Регіонального відділення, заступник голови комісії.

3. ВОЛЕВАЧ Руслан Миколайович – начальник відділу комунальної власності Рокитнівської селищної ради, секретар комісії.

4. ВЛАДОВА Марія Олімпіївна – заступник начальника відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Регіонального відділення, член комісії.

5. ГВОЗДЕЦЬКА Олена Василівна – начальник юридичного відділу Рокитнівської селищної ради, член комісії.

6. МАСОВЕЦЬ Олексій Іванович – головний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи, член комісії.

7. МИРОНЮК Марія Миколаївна – головний спеціаліст відділу  приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Регіонального відділення, член комісії.

8. НИЧИПОРЧУК Ірина Петрівна – головний спеціаліст-бухгалтер  Рокитнівської селищної ради, член комісії.

9. СВИРИДОН Марина Миколаївна – головний спеціаліст відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Регіонального відділення.

Секретар ради                                                              Марина ЛЕСКОВЕЦЬ