Вид:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 882
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кляпку Петру Сергійовичу.

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                   № 882

Про надання дозволу на складання
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Кляпку Петру Сергійовичу

Розглянувши заяву Кляпку Петру Сергійовичу, жителя с. Дерть, керуючись статями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл громадянину Кляпку Петру Сергійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості): рілля – масив № 34, ділянка № 9, орієнтовною  площею – 2,05 га; сіножаті – масив № 7, ділянка № 63, орієнтовною площею         –  0,95 га; пасовища – масив № 2, ділянка № 15, орієнтовною площею  –  0,32 га,  на території Рокитнівської селищної ради, за межами населених пунктів, для ведення особистого селянського господарства, відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), виданого КСГП «Промінь», серія РВ № 0137494                від 05 серпня 1996 року, за реєстраційним № 1272.
  2. Замовити Кляпку П.С. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), в порядку визначеному законодавством.
  3. Кляпку П.С. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), подати на затвердження до селищної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ