XXVIII

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 12

Текст:

(Двадцять восьма сесія)

від                      2022 року                                                                    №

Про перегляд розміру орендної плати

за земельну ділянку для розміщення

та експлуатації основних, підсобних

і допоміжних будівель та споруд

підприємствами, що пов’язані з

користуванням надрами

ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР»

за межами населених пунктів на

території Рокитнівської селищної ради

Розглянувши клопотання ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» від 04.07.2022 № 102, відповідно до  статей 21, 23 Закону України «Про оренду землі», статей 12, 93, 124 Земельного кодексу України, статті 288 Податкового кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Переглянути розмір орендної плати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» за земельну ділянку загальною площею 18,3692 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0115 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населених пунктів на території Рокитнівської селищної ради, яка передана в оренду шляхом укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 11 березня 2010 року №041059700002.

2.  Річну орендну плату за земельну ділянку встановити в розмірі 2 відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Право оренди земельної ділянки посвідчити договорами оренди землі.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ