(Тридцять дев’ята (позачергова) сесія)

червня 2023 року                                                                               №

Про внесення змін щодо відомостей про
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТО «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ»,
збільшення його статутного фонду

та затвердження Статуту в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» від 31.05.2023 № 90 про збільшення статутного фонду, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Збільшити розмір статутного фонду КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» (код ЄДРПОУ 30207721) на суму 887885,60 гривень (вісімсот вісімдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят п’ять гривень 60 копійок), який внесений в статутний фонд в негрошовій формі, у вигляді майна, а саме: дизельного генератора GUCBIR із максимальною потужністю 60 кВт, модель GJR75, серійний № GJ10042772, ціна якого складає 443942,80 гривень (чотириста сорок три тисячі дев’ятсот сорок дві гривні 80 копійок), дизельного генератора GUCBIR із максимальною потужністю 60 кВт, модель GJR75, серійний № GJ10042791, ціна якого складає 443942,80 гривень (чотириста сорок три тисячі дев’ятсот сорок дві гривні 80 копійок).
2. Збільшити розмір статутного фонду КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» на суму 90000,00 гривень (дев'яносто тисяч гривень 00 копійок).
3. Затвердити статутний фонд КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» у розмірі 3667770,94 (три мільйони шістсот шістдесят сім тисяч сімсот сімдесят гривень 94 копійки).
4. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
5. Змінити місцезнаходження КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4.
6. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ», затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 16.09.2019 № 1208, затвердивши його в новій редакції, що додається.
7. Директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» (Сергій СТРІЛЕЦЬ) подати  документи для внесення змін щодо відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ