Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022 № 3015 «Про затвердження Програми фінансування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» на 2023 рік»

(Тридцять дев’ята (позачергова) сесія)

червня 2023 року                                                                               №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 25.11.2022 № 3015

«Про затвердження Програми фінансування
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» на 2023 рік»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» від 31.05.2023 № 57, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25 листопада 2022 року № 3015 «Про затвердження Програми фінансування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» на 2023 рік» (далі – Програма), а саме:
1.1. У Паспорті Програми слова та числа «Загальний обсяг фінансування Програми: 113480,0 тис. грн.» замінити на слова та числа «Загальний обсяг фінансування Програми: 11393,0 тис. грн.».
1.2. Додаток до Програми «Заходи та обсяг фінансування Програми фінансування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» на 2023 рік» викласти в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ