XXIX

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2953
Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради

Внесено зміни від 12.06.2024 № 4342

(Двадцять дев’ята (позачергова) сесія)

03 жовтня 2022 року                                                                         № 2953

Про затвердження Положення
про відділ житлово-комунального
 господарства, транспорту,
благоустрою та комунальної власності
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Рокитнівської селищної ради  від 09.09.2022 № 2914 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради», з метою оптимізації та вдосконалення роботи виконавчого комітету селищної ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, селищна рада

1. Затвердити Положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради» (далі – Положення), схвалене рішенням виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 27 вересня 2022 року № 575 (Положення додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рокитнівської селищної ради від 19 лютого 2021 року № 262 «Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Рокитнівської селищної ради».
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рокитнівської селищної ради від 09 липня 2021 року № 932 «Про затвердження Положення про відділ комунальної власності Рокитнівської селищної ради».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О.СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Положення про відділ ЖКГ.pdf Переглянути