XXX

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 32

Текст:

(Тридцята сесія)

2022 року                                                                            №

Про надання дозволу громадянці

КОВАЛЕВИЧ Наталії Вікторівні

на складання звіту з експертної

грошової оцінки земельної ділянки

по вул. Соборна, 3/1 в смт Рокитне

Розглянувши заяву КОВАЛЕВИЧ Н.В. про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, підтверджуючі документи,  відповідно до статей 12, 120, 122, 125, 126, 127 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці КОВАЛЕВИЧ Наталії Вікторівні на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0245 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1918  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  по  вул.  Соборна, 3/1 в  смт Рокитне.

2. Звіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), подати на затвердження в селищну раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                 Григорій ТАРГОНСЬКИЙ