(Сорокова сесія)

2023 року                                                      №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 19.05.2023 №3536 «Про надання
дозволу громадянину ЛОЗЯНУ Івану Сергійовичу
на складання проєкту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність шляхом викупу
по вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне»

Розглянувши заяву Лозяна І.С., у зв’язку з проведенням точних геодезичних вимірювань земельної ділянки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 19.05.2023 №3536 «Про надання дозволу громадянину ЛОЗЯНУ Івану Сергійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу по вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне», а саме: у пунктах 1 та 2 даного рішення площу  «0,30 га» замінити на площу «0,38 га».
         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ