Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про прийняття у комунальну власність РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ закінчений реконструкцією об’єкт та вартість виконаних робіт по вул. Руслана Дубовця, 30 в смт Рокитне

(Сорокова сесія)

___ липня 2023 року                                                                              №

Про прийняття у комунальну власність
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ
ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ закінчений
реконструкцією об’єкт та вартість виконаних
робіт по вул. Руслана Дубовця, 30 в смт Рокитне

Відповідно до підпункту 197.1.16 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України, статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сертифікату від 31.12.2021 № IУ122211228892 Державної інспекції архітектури та містобудування України, враховуючи звернення департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 18.05.2023 № вих.-640/23, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Прийняти у комунальну власність РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ закінчений реконструкцією об’єкт «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області» та вартість виконаних робіт по даному об’єкту на суму 550 244,00 грн. (п’ятсот п’ятдесят тисяч двісті сорок чотири гривні 00 копійок).
2. Утворити комісію з приймання-передачі закінченого реконструкцією об’єкту «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області» у комунальну власність РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ та на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (згідно з додатком).
3. Передати на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 01999842) закінчений реконструкцією об’єкт «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області»  та вартість виконаних робіт по даному об’єкту на суму 550 244,00 грн. (п’ятсот п’ятдесят тисяч двісті сорок чотири гривні 00 копійок).
4. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ збільшити вартість основних засобів, у складі яких проводилася реконструкція, на вартість прийнятих робіт згідно з вимогами чинного законодавства України.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ