XXXIII

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 10

(Тридцять третя сесія)

________________2022 року                                                         №_______

Про внесення змін щодо відомостей

про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«БУДИНОК КУЛЬТУРИ»

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БУДИНОК КУЛЬТУРИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БУДИНОК КУЛЬТУРИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 36587609) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Соборна, будинок 11 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Соборна, будинок 11.

2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.

3. Внести зміни до Статуту «БУДИНОК КУЛЬТУРИ» в новій редакції, що додається.

3. Директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БУДИНОК КУЛЬТУРИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Тетяна СТИПАНОВА) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                                                 Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 Статут Будинку культури.pdf Переглянути