XXXIII

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3143
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці ТУРЦЕВИЧ Феодосії Максимівні, із земель колишнього КСП «Світанок»

(Тридцять третя сесія)

23 грудня 2022 року                                                                                                                                        № 3143

Про надання дозволу на складання
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) громадянці
ТУРЦЕВИЧ Феодосії Максимівні,
із земель колишнього КСП «Світанок»

Розглянувши заяву громадянки ТУРЦЕВИЧ Ф.М., жительки с. М-Погорілове, Миколаївського району, Миколаївської області, керуючись статтями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці ТУРЦЕВИЧ Феодосії Максимівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): рілля – масив № 34 ділянка № 1, орієнтовною площею – 1,74 га; сіножаті – масив № 25, ділянка № 1, орієнтовною площею – 0,72 га; пасовища – масив № 27, ділянка № 1, орієнтовною площею – 0,44 га на території Рокитнівської селищної ради за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства, відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), серія РВ № 0158939 від 29 листопада 2021 року за реєстраційним № 5457.
2. Громадянці ТУРЦЕВИЧ Ф.М. замовити в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянці ТУРЦЕВИЧ Ф.М. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                             Григорій ТАРГОНСЬКИЙ