Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 5,1701 га та 0,1752 га за межами с. Рокитне

(Сорок шоста сесія)

2023 року                                                                  №

Про затвердження проєкту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок в оренду
на конкурентних засадах (земельних торгах),
площею 5,1701 га та 0,1752 га за межами с. Рокитне

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду на конкурентних засадах (земельних торгах), відповідно до статей 122, 135, 136, 137, 138, 139, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 5625085600:03:009:0124 шляхом поділу на дві окремі земельні ділянки: площею 5,1701 га кадастровий номер 5625085600:03:009:0257, площею 0,1752 га кадастровий номер 5625085600:03:009:0258 розташованих за межами с. Рокитне.
2. Земельну ділянку площею 5,1701 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0257 після здійснення реєстрації права комунальної власності продати право оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на земельних торгах.
3. Встановити стартовий розмір річної орендної плати за користування земельними ділянками площею 5,1701 га та 0,1752 га, у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки даних земельних ділянок.
4. Встановити значення кроку торгів у розмірі 100 % стартової плати за користування земельними ділянками.
5. Встановити умовами аукціону – відшкодування витрат на підготовку і проведення земельних торгів та сплати покупцем лота винагороди виконавцю земельних торгів.
6. За результатами проведення земельних торгів уповноважити селищного голову ТАРГОНСЬКОГО Григорія Миколайовича від імені селищної ради укласти договір оренди землі з переможцем земельних торгів.
7. Встановити, що організатор торгів (Рокитнівська селищна рада), відповідно до пункту 11 абзацу 2 статті 137 Земельного кодексу України  має право додатково визначити коло уповноважених осіб зобов’язаних в інтересах організатора відслідковувати процес проведення торгів, без втручання в процедуру торгів з правом внесення відповідних пропозицій організатору торгів та/або безпосередньо особі, уповноваженій організатором торгів на укладення договору, згідно з пункту 4г статті 135 та підписання протоколу про результати торгів, відповідно до пункту 22 статті 137 Земельного кодексу України. Результат дотримання процедури проведення торгів підтверджується відповідним актом.
8. Плата за користування земельними ділянками, право користування якими набуто на торгах (відповідно до протоколу земельних торгів (аукціону) підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня проведення земельних торгів (аукціону).
9. Земельну ділянку 0,1752 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0258 залишити в землях запасу комунальної власності Рокитнівської селищної ради та посвідчити прово власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ