XLVI

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                             № 3862

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 25.11.2022  № 3020 «Про
затвердження Програми розвитку культури в
Рокитнівській селищній раді на 2023-2027 роки»

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки рівня розвитку культурної інфраструктури, належного задоволення культурних та духовних потреб мешканців Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, молодіжної політики, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022 № 3020  «Про затвердження Програми розвитку культури в Рокитнівській селищній раді на    2023-2027 роки», а саме:
1.1. У назві Програми слова «Рокитнівській селищній раді» замінити словами «Рокитнівській селищній територіальній громаді».
1.2. Розділ Програми «V.Фінансове забезпечення Програми» викласти у новій редакції:
     «Фінансове забезпечення заходів Програми здійснюється в межах коштів, передбачених в бюджеті Рокитнівської селищної територіальної громади та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
   За попередніми розрахунками для виконання передбачених Програмою заходів з бюджету громади необхідно 22 млн. 820 тис. гривень. У тому числі за роками: 2023 рік – 2 млн. 466 тис. гривень; 2024 рік – 3 млн. 869 тис. гривень, 2025 рік – 9 млн. 399 тис.  гривень, 2026 рік – 4 млн. 155 тис. гривень,  2027 рік – 2 млн. 931 тис. гривень.».
1.3. Додаток 2 до Програми «Завдання і заходи реалізації Програми розвитку культури в Рокитнівській селищній територіальній громаді на 2023-2027 роки» викласти в новій редакції, що додається.
     2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики  (О. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, молодіжної політики  (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ