Прийнятий в цілому

XLVI

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3870
Про прийняття безоплатно з державної власності у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади іншого індивідуально визначеного майна

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                                                                                  № 3870

Про прийняття безоплатно з державної
власності у комунальну власність
Рокитнівської селищної
територіальної громади іншого
індивідуально визначеного майна

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 7 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Прийняти безоплатно з державної власності у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади інше індивідуально визначене майно (далі – майно) згідно з додатком 1 на баланс відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради.
2. Відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради безоплатно передати на баланс та в оперативне управління майно, зазначене у додатку 1 даного рішення, закладам загальної середньої освіти Рокитнівської селищної ради для використання його за цільовим призначенням у навчальному процесі згідно з додатком 2.
3. Відділу освіти, молоді та  спорту Рокитнівської селищної ради подати акти приймання-передачі майна на затвердження селищному  голові у місячний термін.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3870.1. Додаток 1 Передача підручників-ЗБЕРЕЖЕНЕ.pdf Переглянути
2 3870.2. Додаток 2 Передача підручників-ЗБЕРЕЖЕНЕ.pdf Переглянути