XLVI

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                                                                                            № 3945

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ
«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на складання
проєкту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки комунальної власності цільове призначення
якої змінюється по вул. Жовтнева в с. Рокитне

Розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, селищна рада

1. Надати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, площею 0,0800 га, кадастровий номер 5625085600:01:002:0302 по вул. Жовтнева в с. Рокитне, за рахунок земель що перебувають у постійному користуванні КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. КЗ «ЦДЮТ» в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти у порядку визначеному законодавством.
3. КЗ «ЦДЮТ» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється на затвердження в селищну раду.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ